Trumpeter

Misia

Nesľubujeme nereálne. Najvyšším cieľom je dokazovať nielen veľkým, ale i malým klientom, že dôležité strategické ciele sa dajú napĺňať efektívnym využitím komunikačných nástrojov. Darí sa nám to vďaka transparentnému prístupu ku klientom a maximálnemu zníženiu nákladov za špičkovú a precíznu komunikáciu.

Vízia

Nelietame v oblakoch, lietame stále vyššie. Napredujeme. Dôkazom je i na slovenskom trhu jedinečný PR softvér Simpler, ktorý uľahčuje spoluprácu s nami nielen klientom, ale aj médiám nonstop. Využívame však aj ďalšie pracovné systémy, vďaka ktorým sú naše partnerstvá s klientmi dlhodobé a výsledky práce trvalé a ojedinelé.

Hodnoty

Naše skúsenosti budujú i naše hodnoty. Hlavným pilierom práce nášho tímu sú novinárske či autorské skúsenosti. Poznáme médiá, preto vždy vieme, čo robíme. Ponúkame 20-ročné skúsenosti vo všetkých oblastiach marketingu. Servis, ktorý robíme, je zodpovednejší, komplexnejší a profesionálnejší a jeho hodnota začína už pri mesačnej odmene pre jediného vášho výkonného zamestnanca.

A lot of times, people don't know what they want, until you show it to them...

- Steven Paul Jobs

Servis

Dokážeme sa zamerať na klienta (spoločnosť) a komunikovať jeho filozofiu, hodnoty a ciele. Budujeme dobré meno spoločnosti a vytvárame priestor na jej ďalší rozvoj. Orientujeme sa však aj na značku a produkt a dokážeme ich etablovať na trhu i podporovať ich rast. Pomáhame značke nadviazať kontakt s cieľovým zákazníkom, prehlbovať ho a motivovať cieľovú skupinu na nákup produktov. Skrátka, dokážeme vám, že môžete byť ešte úspešnejší a žiadanejší. Chceme, aby ste boli vnímaní tak, ako si z hľadiska strategických cieľov sami prajete. Ponúkame aktuálne údaje rozdelenia segmentov, v ktorých pôsobíme.

FMCG

60%

Korporátne PR

25%

Blogger Relationships

10%

Krízová komunikácia 5%

Využívame denný monitorovací systém, ktorý sleduje viac ako 550 printových, audiovizuálnych, fotobankových a online informačných zdrojov. Výsledky vyhľadávania kľúčových slov automaticky zalistujeme do interného informačného systému, ktorý vám v oblastiach vášho záujmu denne zasiela e-mailové notifikácie. Vďaka tomu dokážeme spolu s vami zhodnotiť situáciu na trhu, sledovať konkurenciu, predpokladať možné riziká a vytvárať odporúčania na správne riešenia či pripravovať požadované analýzy výsledkov našej práce. Tu sú aktuálne štatistiky uplatnenia našich mediálnych výstupov.

TV

25%

Rozhlas

15%

Print

35%

Online 28%

Sme profesionálnymi tvorcami obsahu. V našom tíme externe aj interne pracujú skúsení novinári zo všetkých oblastí žurnalistiky. Ponúkame komplexné služby od nápadu copywritera, tvorbu textu, návrhu a oslovenia respondentov až po finálne jazykové a štylistické korektúry či nákup alebo zhotovenie profesionálnych fotografií. Ponúkame čísla v rámci našej textovej tvorby a jej uplatnenia.

Obsah web stránok

25%

PR texty

65%

Inzercia

10%

Press event nemusí iba sprostredkovať informácie vašej cieľovej skupine, ľudia si ho môžu zapamätať aj pre kreatívne stvárnenie, špičkové technológie a organizáciu so zmyslom pre detail. S novinármi sme v dennom kontakte, preto vám ponúkame služby overených dodávateľov, ktorí im poskytnú potrebný servis. Pozrite si, s akými eventami máme skúsenosti.

Launch produktu

5%

Tlačová konferencia

5%

Press event

75%

PR projekty 25%

PR v digitálnom svete je nám predurčené s ohľadom na prepojenie so sesterskou digitálnou agentúrou. Reputácia vašej spoločnosti a značky musí byť budovaná aj online. Portfólio našich digitálnych služieb vzniklo vďaka samostatnému tímu, ktorý navrhne stratégiu, nástroje i realizáciu priamo „na mieru“ každému klientovi. Sledujeme nové trendy a technológie, realizujeme PR projekty online, tvoríme blogy, videoblogy, spoty, virálne videá, mikrostránky, web stránky, riadime komunikáciu vašich profilov, manažujeme komunitné rozhovory a realizujeme za vás online servis. Skrátka, digitálny svet ovládame dokonale, plánujeme spolu s vami a všetky ciele dosahujeme veľmi rýchlo. V rámci digitálneho sveta sme doma, náš tím pre vás aktuálne pracuje v týchto oblastiach.

Web stránky

25%

Microsite

10%

Blogy

8%

Social media 35%

SEO 22%

0 dní, aby sme vás alebo váš produkt zmedializovali
0 EUR je garantovaná minimálna ročná hodnota mediálneho priestoru pre vás
0 osobných stretnutí s novinármi máme za sebou
0 rokov praxe v médiách má náš tím

Portfólio

Všetky
Creative public relation
Event marketing
Guerrilla marketing
Public relations
Social networks
 • Fatra
  anemptytextlline
  Creative public relation, Public relations
 • Gumotex
  anemptytextlline
  Creative public relation, Public relations
 • ISCARE
  anemptytextlline
  Creative public relation, Event marketing, Public relations, Social networks
 • BARD
  anemptytextlline
  Creative public relation, Event marketing, Guerrilla marketing, Public relations, Social networks
 • Martini
  anemptytextlline
  Public relations
 • Zlatá studňa
  anemptytextlline
  Public relations
 • Moogoo
  anemptytextlline
  Creative public relation, Social networks
 • Dr. Martin Dental Clinic
  anemptytextlline
  Public relations

Benefity

fullservis

Využívame všetky výhody prepojenia s reklamnou agentúrou a digitálnou agentúrou, vďaka čomu klientom ponúkame všestranné služby od redizajnu loga cez mediálne výstupy až po správu sociálnych sietí.

ideamaking

Využívame služby copywritera, DTP služby a iné grafické či dizajnové možnosti, produkciu a profesionálny online tím vrátane programátorov. Ku všetkému, čo robíme, pristupujeme zodpovedne a netvárime sa, že vieme všetko.

time management

Klienti oceňujú, že pracujeme s rovnakými informáciami ako reklamná a digitálna agentúra, preto nám ich odovzdávajú iba raz, čo značne zvyšuje efektivitu dosahovania požadovaných výsledkov.

simpler

S klientom i novinárom sme v každodennom spojení vďaka jedinečnému softvéru vytvorenému na mieru pre PR agentúru Trumpeter. Vďaka svojmu prístupu máte ako náš klient neustály prehľad o realizovaných výstupoch v médiách i šírených komunikátoch a na výsledky našej práce nečakáte. Nonstop služby vďaka systému, ktorý funguje online, poskytujeme i médiálnym partnerom a redaktorom.

profesionalita

Fotografie pre médiá, spoty, videá, videoblogy a iné zvukové či obrazové záznamy si pripravujeme in house, čím zabezpečíme, že materiál, s ktorým pracujeme, je špičkový.

skúsenosť

Každý člen nášho tímu má za sebou novinársku či autorskú skúsenosť, preto vieme, čo a ako pre vás chceme dosiahnuť.

Náš tím

Ivana Kubiková

head of public relations +421 910 887 081

Ron Kubik

director/owner

Oto Kravec

managing director/owner

Katarína Puškarová

PR manager/ tv specialist

Peter Prokopec

PR project manager

Natália Petkáčová

Senior PR manager/ radio specialist

Ľubica Pánčiová

PR manager

Zuzana Chebenová

Acount executive

Tomáš Gelinger

PR manager

Micheala Kicková

Social media content manager

Jiřina Ekrt Jirušková

Senior PR manager/Prague

Janka Pospišová

Text Corrector

Ľudmila Radová

Social media content manager

Rasťo Jarunek

dtp

Marek Lompart

Online specialist

Peter Žákovič

external photographer

Náš blog

Na spolupráci s agentúrou Trumpeter oceňujem otvorenosť v komunikácii, profesionalitu a predovšetkým pragmatizmus. Veľmi pozitívne vnímam i snahu o proaktívne vyhľadávanie mediálneho priestoru a samostatnosť v príprave PR textov. Agentúra dokáže efektne zhodnotiť svoje kontakty z mediálnej či obchodnej sféry, čím ponúka zaujímavé možnosti pre cross-marketingové aktivity.
- Ján Ďurech, Marketingové oddelenie, Aegon Slovensko
Kreativita, profesionalita, zmysel pre detail –výnimočná kombinácia agentúry Trumpeter. Oceňujem spoľahlivosť a schopnosť myslieť za klienta.
- Xheraldina Demiri , Brand & Communication Manager, Exeltis Slovensko
S agentúrou Trumpeter a predtým Citadela spolupracujeme už 9 rokov (a možno aj viac, len si to už nepamätáme). Najprv sme začali s printovým PR a ako sa doba vyvíjala, spolupráca sa prehĺbila aj do on-line sveta, aj za hranice Slovenska. Oceňujeme priateľský, až rodinný prístup a v neposlednom rade profesionalitu a kreativitu riešení a výstupov. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a spoluprácu.
- Ing. Adrián Doboly, Natures
PR agentúra Trumpeter nám ponúkla v rámci spolupráce nielen to, čo sme od PR agentúry očakávali. Teda nielen profesionálny prístup, znalosť trhu a výnimočnú flexibilitu, ale ešte niečo navyše. Invenčnosť. Navyše sme pri nich nadobudli pocit, že nie je dôležitá cena ale téma, a to dáva našej spolupráci punc výnimočnosti.
- Vladimír Krescanko, Senior Brand Manager, Slovenské pramene a žriedla, a.s.
Našu spoluprácu s Trumpeterom som vždy ocenila. Vážim si ich profesionálny a zároveň ľudský prístup, kreativitu a entuziazmus. Dosiahnuté výsledky boli v súlade s očakávaniami, prípadne dopadli ešte lepšie. Teda určite odporúčam.
- Janka Pršanová, Brand manager, Moët & Chandon Champagnes
Spolupracujeme s agenturou Trumpeter už několik let a jsme za to rádi. Díky jejich profesionálnímu přístupu a zajímavým nápadům se nám daří docílit efektivní komunikace našeho výrobku. Agentura Trumpeter šíří dobré jméno Chytré houby jak v Čechách, tak i na Slovensku.
- Radim Klimeš, člen vývojového tímu Múdra huba

Chcete sa s nami stretnúť?

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

kladnianska 20
821 05 Bratislava