Trumpeter

Misia

Nesľubujeme nereálne. Najvyšším cieľom je dokazovať nielen veľkým, ale i malým klientom, že dôležité strategické ciele sa dajú napĺňať efektívnym využitím komunikačných nástrojov. Darí sa nám to vďaka transparentnému prístupu ku klientom a maximálnemu zníženiu nákladov za špičkovú a precíznu komunikáciu.

Vízia

Nelietame v oblakoch, lietame stále vyššie. Napredujeme. Dôkazom je i na slovenskom trhu jedinečný PR softvér Simpler, ktorý uľahčuje spoluprácu s nami nielen klientom, ale aj médiám nonstop. Využívame však aj ďalšie pracovné systémy, vďaka ktorým sú naše partnerstvá s klientmi dlhodobé a výsledky práce trvalé a ojedinelé.

Hodnoty

Naše skúsenosti budujú i naše hodnoty. Hlavným pilierom práce nášho tímu sú novinárske či autorské skúsenosti. Poznáme médiá, preto vždy vieme, čo robíme. Ponúkame 20-ročné skúsenosti vo všetkých oblastiach marketingu. Servis, ktorý robíme, je zodpovednejší, komplexnejší a profesionálnejší a jeho hodnota začína už pri mesačnej odmene pre jediného vášho výkonného zamestnanca.

A lot of times, people don't know what they want, until you show it to them...

- Steven Paul Jobs

Servis

Dokážeme sa zamerať na klienta (spoločnosť) a komunikovať jeho filozofiu, hodnoty a ciele. Budujeme dobré meno spoločnosti a vytvárame priestor na jej ďalší rozvoj. Orientujeme sa však aj na značku a produkt a dokážeme ich etablovať na trhu i podporovať ich rast. Pomáhame značke nadviazať kontakt s cieľovým zákazníkom, prehlbovať ho a motivovať cieľovú skupinu na nákup produktov. Skrátka, dokážeme vám, že môžete byť ešte úspešnejší a žiadanejší. Chceme, aby ste boli vnímaní tak, ako si z hľadiska strategických cieľov sami prajete. Ponúkame aktuálne údaje rozdelenia segmentov, v ktorých pôsobíme.

FMCG

60%

Korporátne PR

25%

Blogger Relationships

10%

Krízová komunikácia 5%

Využívame denný monitorovací systém, ktorý sleduje viac ako 550 printových, audiovizuálnych, fotobankových a online informačných zdrojov. Výsledky vyhľadávania kľúčových slov automaticky zalistujeme do interného informačného systému, ktorý vám v oblastiach vášho záujmu denne zasiela e-mailové notifikácie. Vďaka tomu dokážeme spolu s vami zhodnotiť situáciu na trhu, sledovať konkurenciu, predpokladať možné riziká a vytvárať odporúčania na správne riešenia či pripravovať požadované analýzy výsledkov našej práce. Tu sú aktuálne štatistiky uplatnenia našich mediálnych výstupov.

TV

25%

Rozhlas

15%

Print

35%

Online 28%

Sme profesionálnymi tvorcami obsahu. V našom tíme externe aj interne pracujú skúsení novinári zo všetkých oblastí žurnalistiky. Ponúkame komplexné služby od nápadu copywritera, tvorbu textu, návrhu a oslovenia respondentov až po finálne jazykové a štylistické korektúry či nákup alebo zhotovenie profesionálnych fotografií. Ponúkame čísla v rámci našej textovej tvorby a jej uplatnenia.

Obsah web stránok

25%

PR texty

65%

Inzercia

10%

Press event nemusí iba sprostredkovať informácie vašej cieľovej skupine, ľudia si ho môžu zapamätať aj pre kreatívne stvárnenie, špičkové technológie a organizáciu so zmyslom pre detail. S novinármi sme v dennom kontakte, preto vám ponúkame služby overených dodávateľov, ktorí im poskytnú potrebný servis. Pozrite si, s akými eventami máme skúsenosti.

Launch produktu

5%

Tlačová konferencia

5%

Press event

75%

PR projekty 25%

PR v digitálnom svete je nám predurčené s ohľadom na prepojenie so sesterskou digitálnou agentúrou. Reputácia vašej spoločnosti a značky musí byť budovaná aj online. Portfólio našich digitálnych služieb vzniklo vďaka samostatnému tímu, ktorý navrhne stratégiu, nástroje i realizáciu priamo „na mieru“ každému klientovi. Sledujeme nové trendy a technológie, realizujeme PR projekty online, tvoríme blogy, videoblogy, spoty, virálne videá, mikrostránky, web stránky, riadime komunikáciu vašich profilov, manažujeme komunitné rozhovory a realizujeme za vás online servis. Skrátka, digitálny svet ovládame dokonale, plánujeme spolu s vami a všetky ciele dosahujeme veľmi rýchlo. V rámci digitálneho sveta sme doma, náš tím pre vás aktuálne pracuje v týchto oblastiach.

Web stránky

25%

Microsite

10%

Blogy

8%

Social media 35%

SEO 22%

0 dní, aby sme vás alebo váš produkt zmedializovali
0 EUR je garantovaná minimálna ročná hodnota mediálneho priestoru pre vás
0 osobných stretnutí s novinármi máme za sebou
0 rokov praxe v médiách má náš tím

Portfólio

Všetky
Creative public relation
Event marketing
Guerrilla marketing
Public relations
Social networks
 • Fatra
  anemptytextlline
  Creative public relation, Public relations
 • Gumotex
  anemptytextlline
  Creative public relation, Public relations
 • ISCARE
  anemptytextlline
  Creative public relation, Event marketing, Public relations, Social networks
 • BARD
  anemptytextlline
  Creative public relation, Event marketing, Guerrilla marketing, Public relations, Social networks
 • Martini
  anemptytextlline
  Public relations
 • Zlatá studňa
  anemptytextlline
  Public relations
 • Moogoo
  anemptytextlline
  Creative public relation, Social networks
 • Dr. Martin Dental Clinic
  anemptytextlline
  Public relations

Benefity

fullservis

Využívame všetky výhody prepojenia s reklamnou agentúrou a digitálnou agentúrou, vďaka čomu klientom ponúkame všestranné služby od redizajnu loga cez mediálne výstupy až po správu sociálnych sietí.

ideamaking

Využívame služby copywritera, DTP služby a iné grafické či dizajnové možnosti, produkciu a profesionálny online tím vrátane programátorov. Ku všetkému, čo robíme, pristupujeme zodpovedne a netvárime sa, že vieme všetko.

time management

Klienti oceňujú, že pracujeme s rovnakými informáciami ako reklamná a digitálna agentúra, preto nám ich odovzdávajú iba raz, čo značne zvyšuje efektivitu dosahovania požadovaných výsledkov.

simpler

S klientom i novinárom sme v každodennom spojení vďaka jedinečnému softvéru vytvorenému na mieru pre PR agentúru Trumpeter. Vďaka svojmu prístupu máte ako náš klient neustály prehľad o realizovaných výstupoch v médiách i šírených komunikátoch a na výsledky našej práce nečakáte. Nonstop služby vďaka systému, ktorý funguje online, poskytujeme i médiálnym partnerom a redaktorom.

profesionalita

Fotografie pre médiá, spoty, videá, videoblogy a iné zvukové či obrazové záznamy si pripravujeme in house, čím zabezpečíme, že materiál, s ktorým pracujeme, je špičkový.

skúsenosť

Každý člen nášho tímu má za sebou novinársku či autorskú skúsenosť, preto vieme, čo a ako pre vás chceme dosiahnuť.

Náš tím

Ivana Kubiková

head of public relations +421 910 887 081

Ron Kubik

director/owner

Oto Kravec

managing director/owner

Peter Prokopec

PR project manager

Katarína Puškarová

PR MANAGER / TV-RADIO SPECIALIST

Gabriela Holková

PR MANAGER / PRINT SPECIALIST

Tomáš Gelinger

PR manager / ONLINE SPECIALIST

Jiřina Ekrt Jirušková

Senior PR manager/Prague

Barbora Bzdilíková

ACCOUNT EXECUTIVE

Ľudmila Radová

Social media content manager

Monika Dimitrovičová

SOCIAL MEDIA CONTENT MANAGER

Janka Pospišová

Text Corrector

Rasťo Jarunek

dtp

Tomáš Velický

GRAPHIC

Tony Paluš

ONLINE SPECIALIST

Patrik Remeň

ONLINE SPECIALIST

Peter Žákovič

external photographer

Náš blog

Na spolupráci s agentúrou Trumpeter oceňujem otvorenosť v komunikácii, profesionalitu a predovšetkým pragmatizmus. Veľmi pozitívne vnímam i snahu o proaktívne vyhľadávanie mediálneho priestoru a samostatnosť v príprave PR textov. Agentúra dokáže efektne zhodnotiť svoje kontakty z mediálnej či obchodnej sféry, čím ponúka zaujímavé možnosti pre cross-marketingové aktivity.
- Ján Ďurech, Marketingové oddelenie, Aegon Slovensko
Kreativita, profesionalita, zmysel pre detail –výnimočná kombinácia agentúry Trumpeter. Oceňujem spoľahlivosť a schopnosť myslieť za klienta.
- Xheraldina Demiri , Brand & Communication Manager, Exeltis Slovensko
S agentúrou Trumpeter a predtým Citadela spolupracujeme už 9 rokov (a možno aj viac, len si to už nepamätáme). Najprv sme začali s printovým PR a ako sa doba vyvíjala, spolupráca sa prehĺbila aj do on-line sveta, aj za hranice Slovenska. Oceňujeme priateľský, až rodinný prístup a v neposlednom rade profesionalitu a kreativitu riešení a výstupov. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a spoluprácu.
- Ing. Adrián Doboly, Natures
PR agentúra Trumpeter nám ponúkla v rámci spolupráce nielen to, čo sme od PR agentúry očakávali. Teda nielen profesionálny prístup, znalosť trhu a výnimočnú flexibilitu, ale ešte niečo navyše. Invenčnosť. Navyše sme pri nich nadobudli pocit, že nie je dôležitá cena ale téma, a to dáva našej spolupráci punc výnimočnosti.
- Vladimír Krescanko, Senior Brand Manager, Slovenské pramene a žriedla, a.s.
Našu spoluprácu s Trumpeterom som vždy ocenila. Vážim si ich profesionálny a zároveň ľudský prístup, kreativitu a entuziazmus. Dosiahnuté výsledky boli v súlade s očakávaniami, prípadne dopadli ešte lepšie. Teda určite odporúčam.
- Janka Pršanová, Brand manager, Moët & Chandon Champagnes
Spolupracujeme s agenturou Trumpeter už několik let a jsme za to rádi. Díky jejich profesionálnímu přístupu a zajímavým nápadům se nám daří docílit efektivní komunikace našeho výrobku. Agentura Trumpeter šíří dobré jméno Chytré houby jak v Čechách, tak i na Slovensku.
- Radim Klimeš, člen vývojového tímu Múdra huba

Chcete sa s nami stretnúť?

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaša správa

kladnianska 20
821 05 Bratislava