Je krásne keď máte prácu, ktorá je rozmanitá a nemôže sa stať, že sa stretnete so stereotypom. Práve v tom je čaro PR. Nielen, že sa briefujete, stretávate s novinármi, spracovávate nové informácie, a teda denne učíte stále niečo nové.

Milujem moment prekvapenia, najmä keď sa s nečakanou situáciou dokážem cez chvíľu zúfalstva a beznádeje popasovať, pričom výsledok je pozitívny. Občas sa stane a PR manager s tým musí počítať, že účinkujúci respondent proste ochorie, má nečakané stretnutie, školenie, zrazí ho električka a pod. Jednoducho je mnoho dôvodov, ktoré mu na poslednú chvíľu môžu skrížiť cestu do nahrávacieho štúdia televízie. Ale ako obetavý tím managerov, ktorých heslo znie „Pre klienta urobíme všetko!“, naozaj urobíme všetko :). Napríklad sa prvýkrát postavíme na kolieskové lyže- SKIKE, ako tomu bolo v mojom prípade. A tak, aby som tému mala naštudovanú dokonale, a nechýbala mi ani osobná skúsenosť s produktom, vybrala som sa deň pred live vysielaním do predajne TopSki šport pre tzv. skajky. Pre tých ktorí nevedia o čom je reč, skiking je nový šport, ktorý sa veľkej obľube teší v domácom Nemecku, ale aj Rakúsku, či susedných Čechách. Skike kolieskové lyže zase vyzerajú takto:

skajky

Trošku lyže trošku inline korčule. Keď som sa do nich prvý krát obula, mala som pocit, že si po pár metroch pohybovania sa na tomto nástroji rozbijem minimálne nos. Koberec v predajni totiž nebol veľmi vhodný povrch na jazdu pre začiatočníka a prekážky mi tvorili aj regále s tovarom. Veľkou oporou mi boli aspoň palice. Rozhodla som vyskúšať Kuchajdu. Musím povedať, že tak ako som mala na začiatku obavy, po pár minútach som si jazdila ako s vetrom o preteky. Veď posúďte sami 😉

skajky dva

A tak nadupaná informáciami o skike kolieskových lyžiach, som divákom predstavila novinku z oblasti outdoorových športov a ani som sa nezakoktala ;). Ak by niekoho tento šport oslovil kľudne zodpovedám všetky potrebné otázky. Stačí sa obrátiť na našu agentúru, prípadne si pozrite záznam z Dámskeho klubu na Jednotke 🙂 boli sme tam 26.4.2016.

Miša