Manualna_PRaca

Práca PR manažéra je skutočne rozmanitá. Hlavne vtedy, ak ste rozhodnutí urobiť pre klienta všetko. Napríklad zorganizovať slávnostné otvorenie nových priestorov jedinečnej kliniky a spojiť to s tlačovou besedou pre novinárov.

 

Teší ma, že medzi našimi klientmi je aj centrum asistovanej reprodukcie ISCARE. Pardon, od konca januára 2016 ISCARE REPROFIT. Ešte väčšiu radosť mi urobila novina hlásajúca zmenu adresy tejto jedinečnej kliniky. Mnohým párom totiž jej lekári s personálom splnili sen o vlastnom bábätku. A keďže sny sa musia končiť šťastne, od 22. januára nájdeme ISCARE REPROFIT v nových priestoroch. Zvedaví naň boli všetci. Pacienti, partneri, ale aj novinári. A všetkých sme privítali v predposledný januárový piatok na novej adrese.

 

Klobúk dole dávam pred celým naším tímom a najmä pred Petrou, ktorá odviedla kus dobrej práce. Mimochodom, klobúk a sako som dal dole pred dňom D aj ja. Keďže všetko robíme tip top a musíme mať prehľad o všetkom, čo s našou prácou súvisí, vyhrnul som si rukávy a pustil sa do práce. Aj do tej manuálnej.

 

V Trumpeteri myslíme na každý detail. Toto je dôkaz, že nám na vašej spokojnosti záleží. Aj na vašich starých či nových dobrých kabátoch… A na vešiakoch, na ktorých budú visieť.

Adam Bačkor